середа, 28 жовтня 2020 р.

Відзначення 76-ї річниці вигнання нацистів з України

 Війна. Просто слово. П'ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов...

28 жовтня виповнилося 76 роки з дня вигнання нацистів з України.

У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї нацистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року. 76 роки тому наш народ здобув Велику Перемогу, яка звільнила Україну від нацистського ярма. Відголоски війни дотепер відгукуються вибухами забутих у полях мін та снарядів. Ми знаємо, що війна — це біль та страждання.

З метою вшанування пам’яті воїнів-героїв, сприяння формування у свідомості учнів значимості перемоги для українського народу, величину вкладу кожного ветерана даної війни у здобутті перемоги; виховування поваги, шанобливого ставлення до учасників Другої Світової війни, любові до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави 27-28 жовтня учні нашої школи під керівництвом педагог-організатора провели такі заходи:

- Естафета пам'яті "Стала пам'ять людська обеліском" учні 5-9 класів

https://www.facebook.com/profile.php?id=100053388640900

- учні 5-9 класів провели акцію "Нічна варта" з покладанням квітів на брацьку могилу загиблих залізничників в роки війни та акцію "Свічка пам'яті"





Ми складаємо шану всім борцям, які боролися з окупантами, за незламну стійкість і героїчний опір. Тому пам'ять про тих, хто загинув, виборюючи волю і незалежність України на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, національно-визвольних формуваннях, пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у таборах, гестапівських катівнях, від каторжної праці назавжди залишиться в наших серцях.

четвер, 15 жовтня 2020 р.

Тиждень пожежної безпеки

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання, в умовах облкомплексу – це учні підготовчих класів школи мистецтв. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо. Головними завданнями для педагогічного колективу закладу з питань пожежної безпеки є:

- навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання учнями цих Правил у повсякденному житті; 

- виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки;

- формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі;

- надання першої медичної, само- та  взаємодопомоги у випадку травмування;

- моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

 З 05.10.20 по 09.10.20 буде проведено тиждень протипожежної безпеки «Вогонь – ворог, вогонь – друг», протягом якого учні ознайомляться з правилами безпеки життєдіяльності. 



















пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Участь у заході присвяченому історії української гривні

 Соціальний педагог Лук'ненко Д.В. з учнями школи в рамках розвитку патріотичних цінностей, виховання свідомого громадянина, набіття молоддю соціального досвіду, високої культури взаємин, формування у молоді потреби та уміння життя в громадського суспільства відвідав екскурсію на базі ДЗ "Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"







Бесіда

  22 лютого для учнів 7-9 класів інспектор сектор ювенальної превенціїт лентенант поліції Бєляєва Д.М. проведа бесіди на тему: «Булінг. Про...